logo

Kennismaken met de Topsporttalentschool

maandag 9 november 2020

In groep acht komt de middelbare school opeens dichtbij. De overstap naar de brugklas is best spannend. Wij zorgen er voor dat de overgang soepel verloopt en laten leerlingen graag kennismaken met onze school. Dat kan op verschillende manieren en dit jaar zal dat vanwege de coronamaatregelen deels digitaal en fysiek gebeuren.

In februari en maart kun je, als de maatregelen het toelaten, een kijkje komen nemen bij ons op school. We presenteren ons ook op www.scholenmarktgroningen.nl. Via deze site kun je je ook inschrijven voor de beleefmomenten voor de SportLifeStyle klas en voor de DansLifeStyle klas.

Voor de talentvolle (top)sporters die toegelaten worden tot één van de bij ons aangesloten sportpartijen loopt de inschrijving vie deze link

Nu al meer weten? 
Vragen over onze school? Neem gerust contact met ons op via  info.tts@o2g2.nl. 

Download onze folder.